Правила прийому


ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ШОЛОМИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ
Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

 1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
 2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1-ГО КЛАСУ

Приймання дітей до першого класу здійснюється на без конкурсній основі. Відповідно до Зако­ну України «Про загальну середню освіту» для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 1. Заява батьків( або особи, яка її заміняє ) про зарахування
 2. Копія свідоцтва про народження дитини(оригінал пред’являється)
 3. Копія документу про реєстрацію місця проживання або про право користування житлом (оригінал пред’являється)
 4. Медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0
 5. Висновок ІРЦ (для дітей з особливими освітніми потребами)

ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 2-9-Х КЛАСІВ

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

 • заява батьків,
 • копія свідоцтва про народження дитини,
 • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
 • особова справа дитини.

Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу  батьки  або  особи,  які  їх замінюють,  подають заяву,  копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу.

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.

Список дітей, які в 2023-2024 н.р. будуть навчатися в 1 класі

   Винник Андрій Васильович
   Герман Станіслав Васильович

   Дзюбан Дем`ян Тарасович
   Казибрід Богдана Іллівна   
   Федір Яна Василівна
   Штогрин Устина Орестівна
   

81158, Львівський р-н., Львівська обл., с.Шоломинь, вул. Шевченка, 1 sholom.zosh@ukr.net