Територія обслуговування

Територія обслуговування — це адміністративно-територіальна одиниця (або її частина чи окремі будинки), визначена і закріплена місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання дитини.
       Так визначено в Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
Закріплюють територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти:

  • районні, районні у містах держадміністрації
  • міські, селищні, сільські ради, зокрема й об’єднаних територіальних громад, їх виконавчі органи.

 

Про це йдеться у пп. 3 п. 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затверджено постановою КМУ від 13.09.2017 № 684.

Закріплювати територію обслуговування необхідно задля належного обліку дітей шкільного віку, який здійснюють у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (району, міста, району у місті, селища, села).

Відповідно до рішення сесії Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області №29-4/2021 від 28.01.2021
Територія обслуговування Шоломинської гімназії  с. Шоломинь, вулиці: Т.Шевченка, родини Гайовських, Вишенька, Луки, професора Лоби,  Адама Коцка.

81158, Львівський р-н., Львівська обл., с.Шоломинь, вул. Шевченка, 1 sholom.zosh@ukr.net